o01

Halwit

solar

Firma HALWIT Faciliteis istnieje od 12 lat, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze eksploatacyjnej budynków, ekonomicznie gospodarując nieruchomościami przez cały cykl ich życia. Od kilku lat w naszej działalności bardzo rozwijamy segment instalacji Odnawialnych Źródeł Energi przeznaczonych głownie dla domów jednorodzinnych, firm w tym gospodarstw rolnych. Nasze instalacje OZE to fotowoltaika i pompy ciepła. Intensywnie zmieniająca się wokół nas rzeczywistość polityczna i gospodarcza skłoniła już wiele gospodarstw domowych do inwestycji w instalacje OZE jako pewną i sprawdzoną alternatywę dla drożejących surowców kopalnych oraz drożejących cen energii elektrycznej. Wielu z nich zaufało właśnie nam. Chcemy zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dobierając im najlepsze ( nie zawsze najdroższe ) rozwiązania redukujące koszty związane z ogrzewaniem domu i zasilenia w energię elektryczną. Nasze prace zawsze cechuje wysoka jakość. Posiadamy własne ekipy monterskie doświadczone oraz legitymujące się odpowiednimi uprawnieniami i szkoleniami. Wykonujemy swoją pracę najlepiej jak można tak aby klient był zadowolony.

halwit-f

Działalność naszą prowadzimy na zasadzie „trzech E”

N

Efektywnie

skutecznie

N

Ekonomicznie

opłacalnie

N

etycznie

zgodnie z normami prawnymi i etyką zawodową

Aby zapewnić Państwu dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych stale podnosimy swoje umiejętności uczestnicząc w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez producentów i importerów urządzeń a liczne certyfikaty i zaświadczenia wystawiane przez organizatora szkoleń są potwierdzeniem naszej wiedzy. Dajemy Klientom pełne przekonanie co do solidności i niezawodności w wypełnianiu zobowiązań i obietnic.

Nasza firma składa się w większości z młodych ludzi pełnych pasji i zaangażowania w dziedzinie OZE intensywnie zgłębiających swoje zainteresowania umiejętności i wiedzę aby jak najlepiej służyć naszym klientom. HALWIT SOLAR – to marka firmy Halwit Facilities związana z obsługą instalacji OZE tj. pomp ciepła i fotowoltaiki.